1500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

İade ve Değişim Koşulları


İPTAL KOŞULLARI
Siparişini verdiğiniz, ödemesini yaptığınız ancak henüz kargoya verilmeyen ürünler 0 224 223 16 80 nolu telefon ve bilgi@akcalarpeynircilik.com mail kanalıyla iptal edilebilir.
 
DEĞİŞİM KOŞULLARI
Siparişiniz kargoya verilmeden önce, değişim yapılmak istenen ürün hakkında bilgi tarafımıza mail (bilgi@akcalarpeynircilik.com) veya telefon ( 0 224 223 16 80) yoluyla bilgi verilmeli, değişimden dolayı çıkabilecek ek bedeller ödendikten sonra değişim yapılabilmektedir.
Kargo ile adrese teslim edilmek üzere yola çıkmış olan siparişler veya adrese teslim olmuş siparişlerin değişimi, alıcının siparişinin bulunduğu kutuyu açmadan ve kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermesiyle gerçekleşebilir.

İADE KOŞULLARI
Müşterilerimiz “Cayma Hakkı” kapsamında, hiçbir gerekçe göstermeden satın alınmış ve teslimi yapılmış ürünün kullanımından vazgeçme hakkına sahiptir.
Ancak tesliminden sonra ambalajı, bandı veya paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünün, sağlık ve hijyen açısından iadesi mümkün değildir.
www.akcalarpeynircilik.com üzerinden alımını gerçekleştirdiğiniz her bir ürün için cayma hakkınızı on dört (14) gün içerisinde kullanabilir, ürün iadesini hiçbir kargo ücreti ödememek suretiyle kurumumuza (Adres : Merkez Tuzpazarı Çömlekçiler Cad. Kubbeli Hal İçi No:3/4 Osmangazi / BURSA  TEL: 02242231680 ) gerçekleştirebilirsiniz.
Ambalajını, paketini, bandını veya korucu unsurlarını açmadan otuz gün içinde cayma hakkını kullanarak iade ettiğiniz ürün için ödediğiniz tutar, tarafımıza ileteceğiniz bir hesap numarasına iade edilecektir.